Co chcesz zbudować?

Domy na zgłoszenie (i nie tylko) to bardzo szybki sposób, żeby zamieszkać na swoim. Tym bardziej, że wystarczy już 160 tysięcy złotych, żeby zamieszkać w domu urządzonym pod klucz!

Od 2021 roku domy na zgłoszenie będą mogły mieć do 70 m2 powierzchni zabudowy. Tutaj znajdziesz projekty, które wybudujesz zarówno na zgłoszenie, jak i z pozwoleniem na budowę.

70 m2 to za mało? W takim razie zbudujmy coś większego. Zajmiemy się Twoim projektem od znalezienia ziemi, przez całą budowę, po wybór klamek w sypialni!

Chcesz zbudować coś jeszcze innego? To się bardzo dobrze składa, bo wprost uwielbiamy projekty indywidualne. Niezależnie od tego czy chcesz zbudować osadę na mazurach, akademik na 1000 pokoi czy całe osiedle, chętnie porozmawiamy o tym jak możemy Ci pomóc!

Wyrobione przez nas kontakty i doświadczenie pozwolą sprawnie sfinansować i zrealizować każdą inwestycję. Jeśli chcesz, żebyśmy przedstawili Ci możliwe opcje, skontaktuj się z nami klikając przycisk poniżej i umów się na bezpłatną konsultację.