Zamieszkaj na swoim!

Masz dość wynajmu? A może sąsiadów?

Chcesz zamieszkać we własnych 4 kątach? Cenisz bliskość natury?

Z jednej strony każdy marzy o własnym domu. Z drugiej często wiąże się to z potężnymi wydatkami. A ceny materiałów budowlanych ciągle rosną…

Na szczęście technologia budowania również idzie do przodu, dzięki czemu możemy zaprezentować Ci dom, do którego możesz wprowadzić się już za 3 miesiące od teraz. Czas, start!

Dom już od 163 tysięcy złotych

Stan „pod klucz” w cenie

Czas budowy to 3 miesiące

Dom w cenie kawalerki

Prezentowany tutaj dom ma powierzchnię zabudowy 35 m2, dzięki czemu spełnia warunki postawienia domu na zgłoszenie, czyli bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę (PnB).

Jednocześnie jego powierzchnia użytkowa to 48 m2 – wszystko dzięki antresoli. W ten sposób mieści się tu zarówno salon z aneksem kuchennym, jak i sypialnia. Czyli w pełni użytkowe 2-pokojowe mieszkanie w cenie mniejszej niż kawalerka. 

Jest to nasz najbardziej popularny model domu. Z drugiej strony większość naszych realizacji to projekty indywidualne. Do tego została przegłosowana ustawa, która zwiększa powierzchnię zabudowy domów na zgłoszenie do 70 m2 (chociaż zajmujemy się również budową domów z uzyskaniem PnB).

Jeśli więc chcesz zbudować większy dom lub masz inny gust odnośnie wykończenia, to dalej warto się z nami skontaktować, ponieważ możemy zbudować co tylko zechcesz!

Do zamieszkania od pierwszego dnia

Poza samym domem w pakiecie dajemy wszystko co potrzebne, żeby móc tu zamieszkać w dniu odebrania kluczy. Od kompletu mebli, przez AGD, po szampana w lodówce!

Od dnia podpisania umowy do stanu widocznego na zdjęciach potrzebujemy tylko 3 miesięcy! Do tego jeśli fundamenty i przyłącza są gotowe, to dom możemy postawić nawet zimą.

Technologia

Dom został wykonany z prefabrykatów keramzytobetonowych, czyli betonu z domieszką keramzytu. Gotowe ściany są produkowane w fabryce i w całości przywożone na plac budowy. Dzięki czemu sam ich montaż na miejscu zajmuje maksymalnie kilka dni.

Sam materiał natomiast cechuje się większą wytrzymałością i izolacyjnością niż tradycyjne technologie. Nie lubią go natomiast gryzonie, owady, pleśnie i grzyby.

Zewnętrzna elewacja wykonana jest z hartowanego szkła o potwierdzonej wytrzymałości większej niż blachodachówka – nawet solidne opady i gradobicia nie są jej straszne! A do utrzymania jej w czystości dołączamy gratis myjkę ciśnieniową.

Ogrzewanie zapewniają energooszczędne maty grzewcze, które w mgnieniu oka dostarczają ciepło w każdy zakamarek domu. 

Dzięki tym wszystkim technologiom domek jest w 100% całoroczny!

Cena

Podana poniżej cena obejmuje:

– Dom o powierzchni 48 m2

– Komplet mebli

– AGD (telewizor, lodówka, płyta indukcyjna)

– Transport i montaż

– Ogrzewanie podłogowe

– Zestaw naczyń, pościeli i ręczników

– Bonusy niespodzianki

i wynosi 163 000 zł brutto!

Co dalej?

Na pewno w Twojej głowie pojawiło się teraz mnóstwo pytań. W końcu zakup domu to poważna sprawa.

Dlatego też zawsze zachęcamy do konsultacji telefonicznej – kilka minut rozmowy wyjaśni więcej niż najpiękniejsza strona internetowa.

Przez telefon możemy również porozmawiać o sposobie finansowania za pomocą kredytu lub leasingu.

Zachęcamy Cię więc do zostawienia swoich danych w formularzu obok, a zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

2 + 14 =