Witaj w Morgi Deweloper!

Zakup wymarzonego domu czy mieszkania to decyzja, która zostaje z nami na lata. Zatem nie ma co jej podejmować pochopnie!

Początki naszej działalności mają miejsce, gdy sami zastanawialiśmy się jaki dom kupić. Żadna z dostępnych na rynku opcji nas nie zadowoliła. Mimo przejechania kilkuset kilometrów, mieliśmy wrażenie, że ciągle oglądamy to samo. Jedne projekty kopiowane na podstawie innych.

Wtedy właśnie zaczęliśmy sami budować domy marzeń! Takie, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Takie, w który stan deweloperski to coś więcej niż białe ściany i okna. Takie, które pozytywnie wyróżniają się na tle innych. Takie, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Dbając o naszą planetę, oferujemy również budowę domów energooszczędnych, które 96% energii pobierają z natury. Poza ochroną środowiska, znacząco wpływa to również na obniżenie rachunków. 

A jakie projekty zrealizowaliśmy dotychczas? O tym dowiesz się przewijając tę stronę!

pdf

Twój tytuł idzie tutaj

Jak działamy?

ROZMOWA

Nikt nie ma takich pomysłów na Twoje wymarzone 4 kąty co Ty! Dlatego też pierwszym etapem jest rozmowa. Na jej podstawie zobaczymy czy bardziej spodobają Ci się gotowe domy i mieszkania, które już są w budowie, czy jednak postawisz na dedykowany projekt od zera.

PLAN DZIAŁANIA

Na podstawie zebranych informacji określimy plan działania. Jeśli wybierzesz gotowe projekty, zabierzemy Cię na budowę oraz pokażemy Ci gotowe wizualizacje oraz spacer wirtualny. Jeśli jednak postawisz na projekt od zera, umówimy Cię na rozmowę z architektem, który zaprojektuje co tylko sobie wymarzysz!

FORMALNOŚCI

Poza tą przyjemniejszą częścią w postaci oglądania wizualizacji, pewne formalności również musimy załatwić. Będą to między innymi umowy przedwstępne czy dokumenty dotyczące finansowania zakupu Twojej nieruchomości.

NADZÓR I RAPORTY

Co miesiąc będziemy Ci przesyłać raporty z postępu prac. Dowiesz się co zostało wykonane w minione 30 dni oraz co planujemy na kolejne okresy. Jednocześnie poinformujemy Cię o ewentualnych przyśpieszonych terminach odbiorów czy możliwości wcześniejszego wejścia celem pobrania wymiarów dla architekta lub ekipy budowlanej.

FINALIZACJA

I w końcu docieramy do tego momentu, na który czekasz od początku. Oficjalnie wręczamy Ci klucze do Twojego nowego domu! 

Nasze realizacje

Edynburg. Studencki akademik wraz z budynkami usługowymi na parterze. Cały kompleks zapewnia przestrzeń dla ponad 300 studentów z całego świata. Obecni mieszkańcy cenią sobie jakość wykonania oraz nowoczesną formę. Bliskość wszelkich sklepów i usług również jest nie bez znaczenia. Wartość projektu to 25 milionów funtów.

Edynburgh, Portobello. Osiedle domów jednorodzinnych, w którym nacisk położyliśmy przede wszystkim na wysoką jakość wykończenia. Stan deweloperski każdego mieszkania posiadał już wykończoną kuchnię. Do tego dedykowany architekt zaprojektował kilkanaście inspiracji pomocnych przy urządzeniu wymarzonych własnych 4 kątów. Wartość całego projektu to 120 milionów funtów.

Nasz zespół

Name Goes Here

Name Goes Here

Stanowisko

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

8 + 3 =