Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/EasyMeet/domains/manufaktura-inwestycji.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/core/_et_core_version.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/EasyMeet/domains/www.manufaktura-inwestycji.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share:/dev) in /usr/home/EasyMeet/domains/www.manufaktura-inwestycji.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/core/init.php on line 134 Obrót gruntami | Manufaktura Inwestycji

Co chcesz zrobić?

Stosując kilka zabiegów, jak przygotowanie koncepcji, uzyskanie pozwolenia na budowę czy podział działki na mniejsze, można zwiększyć jej cenę o kilkadziesiąt procent. A to tylko kilka, z wielu możliwych zabiegów. Skoro i tak sprzedajesz działkę, to my zadbamy o to, żeby jej cena była jak najwyższa!

W dobie szalejącej inflacji, żal trzymać gotówkę na koncie. Zakup działki to świetny pomysł w kontekście zabezpieczania majątku oraz dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. W końcu kiedy ostatni raz cena gruntów gwałtownie spadła?

Jeżeli jedyne co Cię interesuje, to pomnożenie kapitału bez względu na lokalizację i rodzaj działki, to w tym miejscu znajdziesz to czego szukasz. Podpowiemy Ci, którą działkę kupić, zwiększymy jej wartość i sprzedamy z zyskiem na poziomie 20-30%.