Działki do zadań specjalnych!

W dobie szalejącej inflacji, nie ma sensu trzymać pieniędzy w gotówce. Lokaty bankowe to śmiech na sali. W takiej sytuacji grunt to… działki!

Niezależnie od tego czy jesteś deweloperem, który chce zbudować osiedle, inwestorem, który obraca działkami czy po prostu kimś, kto chce zabezpieczyć swoje oszczędności, znajdziemy działkę, która spełni Twoje wymagania.

Działki z koncepcją, biznesplanem, pozwoleniem na budowę czy jakiekolwiek inne, to nasz chleb powszedni!

Każdego dnia zajmujemy się zwiększaniem wartości działek oraz współpracą z deweloperami. Doskonale poznaliśmy tę gałąź biznesu. Dlatego też po wskazaniu jakich działek mamy szukać, pokażemy Ci oferty, które nie zawsze są dostępne dla wszystkich.

A gdy za jakiś czas zdecydujesz się działkę sprzedać lub coś na niej zbudować, znów będziemy mogli działać razem, w celu osiągnięcia przez Ciebie jeszcze większych zysków!

Wynegocjujemy dla Ciebie najlepszą cenę

Dostaniesz oferty działek z potencjałem wzrostu

Czas transakcji to od paru dni do kilku tygodni

Jak działamy?

ROZMOWA

Ilu inwestorów, tyle pomysłów na działkę! Dlatego zaczniemy od rozmowy i analizy tego, jakie warunki ma spełniać Twoja wymarzona działka. Następnie zabierzemy się za przygotowanie planu działania.

PLAN DZIAŁANIA

Na podstawie otrzymanych informacji, przygotujemy pierwsze propozycje działek. Jeśli któraś Ci się spodoba, przejdziemy do formalności. Jeśli nie, będziemy szukać dalej.

FORMALNOŚCI

Prędzej czy później znajdziemy działkę Twoich marzeń – tego jesteśmy pewni! Wtedy przygotujemy odpowiednie dokumenty i zaprosimy Cię na ich podpisanie.

NADZÓR I RAPORTY

Cały proces może trwać od paru dni, do kilku tygodni.

O każdej aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować. Do tego w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.

REINWESTOWANIE ZYSKÓW

Jeśli będziesz chciał poczynić dalsze kroki ze swoją nabytą działką, również możemy Ci w tym pomóc.

W końcu sprzedaż działek, zwiększanie ich wartości czy współpraca z deweloperami to dla nas codzienność!

 

Co dalej?

Na pewno w Twojej głowie pojawiło się teraz mnóstwo pytań. W końcu mówimy tu o dużych pieniądzach.

Dlatego też zawsze zachęcamy do konsultacji telefonicznej – kilka minut rozmowy wyjaśni więcej niż najpiękniejsza strona internetowa.

Zachęcamy Cię więc do zostawienia swoich danych w formularzu obok, a zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

9 + 6 =