Zwiększymy wartość Twojej działki!

Jeśli chcesz sprzedać działkę, oferujesz po prostu kawałek gruntu. Jednak każdy z Twoich potencjalnych kupujących, chce z tą działką zrobić coś więcej. 

Klient indywidualny chce zbudować dom dla siebie i swojej rodziny. Deweloper planuje postawienie osiedla. A inwestor chce kupić działkę, żeby sprzedać ją za rok.

Każda z tych osób będzie musiała wykonać szereg czynności, żeby osiągnąć swój cel. My część tej pracy bierzemy na siebie i stąd jesteśmy w stanie sprzedać Twoją działkę o 20-30% drożej!

Jak to robimy? Najczęstsze działania to: 

– Przygotowanie koncepcji

– Uzyskanie pozwolenia na budowę

– Doprowadzenie mediów

– Podział na mniejsze jednostki

– Odrolnienie

– Wspólny projekt deweloperski

– Oraz kilka więcej

Co ważne – mimo, że działka będzie droższa, szybciej znajdziemy na nią chętnych. Mamy listę chętnych klientów, którzy tylko czekają na działki przygotowane przez nas!

Bonusowe 20-30% wartości działki

Zwiększone zainteresowanie klientów

Czas oczekiwania to kilka do kilkunastu tygodni

Jak działamy?

ROZMOWA

Sposobów na zwiększenie wartości działki znamy co najmniej kilkanaście! Różnią się one w zależności od cech danej działki oraz tego, jak szybko chcesz ją sprzedać.

Podczas pierwszej rozmowy ustalimy najważniejsze fakty i przystąpimy do przygotowaniu planu działania. 

PLAN DZIAŁANIA

Na podstawie otrzymanych informacji, przygotujemy szczegółowy plan działania w kilku wersjach. Przedstawimy również wszystkie zalety oraz ryzyka każdej z omawianych opcji. Po zaakceptowaniu wybranego planu, zabieramy się do działania!

FORMALNOŚCI

Wszystkie tego typu projekty mają swoją „papierologię”, którą trzeba załatwić. Dobra wiadomość jest taka, że całą korespondencję z urzędami bierzemy na siebie!

Ciebie zaprosimy jedynie tam, gdzie jest to niezbędne – jak na przykład do notariusza, gdzie podpiszesz akt sprzedaży swojej działki w nowej, wyższej cenie!

NADZÓR I RAPORTY

W zależności od drogi, którą wybierzesz, cały proces będzie trwał od kilku do kilkunastu tygodni.

O każdej aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować. Do tego w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.

 

REINWESTOWANIE ZYSKÓW

Na koniec zostaje najprzyjemniejsza część, czyli liczenie zysków!

Jeśli masz już pomysł, co zrobić z zarobioną gotówką, to super! Jeśli jednak nie wiesz na co ją przeznaczyć, podpowiemy Ci w co warto zainwestować i przejdziemy cały cykl jeszcze raz!

 

Co dalej?

Na pewno w Twojej głowie pojawiło się teraz mnóstwo pytań. W końcu mówimy tu o dużych pieniądzach.

Dlatego też zawsze zachęcamy do konsultacji telefonicznej – kilka minut rozmowy wyjaśni więcej niż najpiękniejsza strona internetowa.

Zachęcamy Cię więc do zostawienia swoich danych w formularzu obok, a zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

11 + 10 =