Założenia inwestycyjne

Przedmiotem niniejszej inwestycji jest projekt deweloperski na budowę 7 bliźniaków, czyli 14 lokali mieszkalnych, we wsi Krzeptów – sypialni Wrocławia. Wartość inwestycji to 7 milionów złotych.

Celem jest zebranie do 2,5 miliona złotych, na pokrycie wymaganego przez banki wkładu własnego przy kredycie deweloperskim. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na zakup działki oraz początkowe prace budowlane. Pozostałą kwotę zamierzamy sfinansować kredytem deweloperskim.

Z racji okazyjnej ceny działki przy zakupie całego terenu, start projektu gwarantujemy przy zebraniu całej kwoty. W przeciwnym razie zwracamy 100% wpłaconych środków.

Innowacja na miarę XXI wieku

Podczas rozmów z potencjalnymi kupującymi oraz mieszkańcami sąsiedniej wsi usłyszeliśmy, że największą barierą zakupową jest identyczny wygląd wszystkich domów w promieniu kilkunastu kilometrów.

Dlatego też nasz projekt będzie się od nich różnił. Przedstawiona bryła to wizualizacja efektu, który zamierzamy osiągnąć.

Duże przeszklenia sprawiają, że do domu wpada wiele światła. Tym samym cała bryła budynku zyskuje nowoczesny wygląd. Jednak to nie wszystko!

Drugim wyróżnikiem, będzie standard wykonania. Nasz stan deweloperski zakłada umeblowaną kuchnię, co przyśpiesza moment wprowadzenia się nowych właścicieli oraz ogranicza ich koszty. 

Bliskość miasta, spokój przedmieścia

Droga samochodem do granic Wrocławia zajmuje dokładnie 3 minuty. Przejazd do samego centrum trwa niewiele więcej, bo mniej niż pół godziny.

Taka odległość pozwala na szybkie dotarcie do miejsca pracy, przy jednoczesnej możliwości cieszenia się spokojem domu na przedmieściach.

Z drugiej strony, tak naprawdę nie trzeba nawet jechać do Wrocławia. W oddalonym o 4 minuty Smolcu, znajduje się wszystko co potrzebne – sklepy spożywcze, paczkomaty przedszkole, szkoła podstawowa czy nawet stacja kolei regionalnych.

Oferta ograniczona czasowo

To wszystko sprawia, że działki w okolicy rozchodzą się jak „świeże bułeczki”. W pobliskim Smolcu cena gruntu to 300-350 zł/m2. W Krzeptowie została jedna z ostatnich działek w cenie 200 zł/m2.

W najbliższej okolicy nie ma równie dobrej działki, dlatego też zapisy na inwestycje prowadzimy do końca roku 2020 lub do osiągnięcia progu inwestycyjnego w wysokości 3 milionów złotych.

Inwestuj już od 5 000 zł

Zarabiaj 10% rocznie
Okres inwestycji to 2 lata
Odsetki wypłacane co 12 miesięcy

Zabezpieczenia

Udziały w spółce

Naszych inwestorów zabezpieczamy na kilka sposobów. Pierwszym jest zakupienie przez nich udziałów w naszej spółce, które odkupujemy po 12-24 miesiącach za ustaloną z góry cenę.

Jeśli nie odkupimy od inwestora udziałów, będzie on miał udział w zyskach spółki. Zysk ten byłby zdecydowanie większy niż ustalone wcześniej 10%. Dzięki temu w naszym interesie jest odkupienie udziałów od inwestora.

Z drugiej strony unikamy w ten sposób 

 

 

Bufor bezpieczeństwa

Oczywiście nie zakładamy takiego scenariusza. Inwestycje deweloperskie operują na marży 20-30%. Oznacza to, że taki zysk deweloper osiągnie gdy wszystko się uda, ale też o tyle może obniżyć cenę sprzedaży bez ruszania kapitału inwestorów.

W takiej sytuacji deweloper po prostu wychodzi „na zero”, a inwestorzy otrzymują kapitał wraz z obiecanym zyskiem. Jest to pewna forma zabezpieczenia, bo kto nie chciałby domu z 20-30% rabatem?

Cykliczne raporty

Przy kredycie deweloperskim bank nie wyda kolejnej transzy środków, dopóki nie zobaczy, że poprzednie zostały wykorzystane. Tak samo robimy my, wysyłając comiesięczne raporty odnośnie tego na co przeznaczyliśmy pozyskane fundusze.

Jednocześnie wszystkich naszych inwestorów zapraszamy na budowę celem zobaczenia postępów.

Doświadczenie

Powyższe elementy są ważne, ale według nas najbardziej istotne jest doświadczenie. To ono determinuje co się wydarzy, gdy z niezależnych przyczyn projekt zacznie iść nie po naszej myśli.

Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi inwestycjami.

Nasze dotychczasowe realizacje

Edynburg, Szkocja

 

Kompleks mieszkalny składający się z domów jednorodzinnych, bliźniaków oraz zabudowy wielorodzinnej. Wartość inwestycji to 120 milionów funtów.

 

Edynburg, Szkocja

 

Studencki akademik dla ponad 300 lokatorów. Poza nowoczesnymi pokojami, na parterze znajdują się lokale usługowe. 

 

 

Wallyford, Szkocja

 

Osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaków w zabudowie szeregowej. Wartość inwestycji 120 milionów funtów.

 

 

Glenrothes, Szkocja

 

Osiedle domów jednorodzinnych i bliźniaków w zabudowie szeregowej wraz z panelami fotowoltaicznymi. Wartość inwestycji 38 milionów funtów.

 

Nasz zespół

Robert Walas

Deweloper, który zarządzał ogromnymi inwestycjami na terenie całej Europy. Koordynował powstawanie osiedli o wartości ponad 500 milionów złotych. Obecnie chce wprowadzić zagraniczną jakość na polskie podwórko.

W naszym projekcie odpowiadać będzie za zaplanowanie i zarządzanie wszystkimi procesami, bazując na swoim ponad 20-letnim doświadczeniu.

Damian Krażewski

Udziałowiec Manufaktury Inwestycji. Miłośnik nieruchomości i start-upów. Od kilku lat prowadzi firmę zarządzającą wynajmem nieruchomości z gwarancją czynszu.

Współprowadzi również agencję reklamową. Jako specjalista do spraw reklamy zadba o to, żeby oferta zakupu naszych domów dotarła do wszystkich możliwych osób!

Damian Kość

Specjalista do spraw sprzedaży. Damian sprzeda nawet igloo Eskimosom. Tym bardziej poradzi więc sobie z takim produktem jak nowoczesne domy w doskonałej lokalizacji.

Prywatnie mąż i ojciec 3 dzieci, z którymi mieszka 5 minut od Kębłowic. Rok temu sam przechodził proces zakupu domu i doskonale wie, na czym zależy kupującym w tej okolicy!

Porozmawiajmy!

Każda inwestycja to ważne wydarzenie. Doskonale rozumiemy, że w Twojej głowie pojawiają się pytania i wątpliwości. Chętnie o nich z Tobą porozmawiamy. Wystarczy, że napiszesz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwonisz na poniższy numer telefonu.

Sprawmy, żeby pieniądze zaczęły pracować na Ciebie!

4 + 6 =