Działki do zadań specjalnych!

Zupełnie innej działki potrzebuje ktoś, kto chce zabezpieczyć swój kapitał, ktoś, kto chce wybudować dla siebie dom i ktoś, kto planuje tu inwestycję.

Ale to już wiesz – przejdźmy zatem do konkretów!

Powiedzenie „czas to pieniądz” musiał wymyśleć deweloper. W tej branży widać to aż za dobrze. Dlatego też mamy dla Ciebie działki, w których lwia część pracy została już wykonana.

Doprowadzenie mediów, przygotowanie koncepcji i biznesplanu czy uzyskanie pozwolenia na budowę to tylko nieliczne z czynności, którymi się zajmujemy. 

Na działkach od nas możesz od razu wbijać łopatę lub starać się o finansowanie (w czym też chętnie Ci pomożemy!).

Powiedz nam jakich działek szukasz, a my zajmiemy się resztą!

Już na początku wiesz ile zarobisz

Mamy dostęp do działek „spod lady”

Posiadamy atrakcyjne działki dostępne od ręki

Jak działamy?

ROZMOWA

Czego innego potrzebujesz pod osiedle domków i zabudowę wielomieszkaniową. Zaczniemy więc od rozmowy i analizy tego, jakie warunki ma spełniać Twoja wymarzona działka. Następnie zabierzemy się za przygotowanie planu działania.

PLAN DZIAŁANIA

Na podstawie otrzymanych informacji, przygotujemy pierwsze propozycje działek. Jeśli któraś Ci się spodoba, przejdziemy do formalności. Jeśli nie, będziemy szukać dalej.

FORMALNOŚCI

Prędzej czy później znajdziemy działkę Twoich marzeń – tego jesteśmy pewni! Wtedy przygotujemy odpowiednie dokumenty i zaprosimy Cię na ich podpisanie.

NADZÓR I RAPORTY

Cały proces może trwać od paru dni, do kilku tygodni.

O każdej aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować. Do tego w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.

DALSZA WSPÓŁPRACA

Zakup działki to dopiero początek inwestycji. Chętnie pomożemy Ci również na jej dalszych etapach. Więcej informacji znajdziesz tu: Szukam wykonawcy oraz Szukam klientów.

Co dalej?

Na pewno w Twojej głowie pojawiło się teraz mnóstwo pytań. W końcu mówimy tu o dużych pieniądzach.

Dlatego też zawsze zachęcamy do konsultacji telefonicznej – kilka minut rozmowy wyjaśni więcej niż najpiękniejsza strona internetowa.

Zachęcamy Cię więc do zostawienia swoich danych w formularzu obok, a zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

6 + 6 =