Wykonawcy do zadań specjalnych!

Jaki powinien być dobry wykonawca?

Rzetelny? Terminowy? Doświadczony?

Mamy takich w zasięgu ręki! A co jeśli do tego mógłby sfinansować Twoją inwestycję?

Posiadamy dostęp do wykonawców, którzy budują różnymi technologiami – od klasycznych, przez prefabrykaty, po gotowe moduły. Czas i koszt budowy dopasujemy do Twoich potrzeb.

Jednocześnie część z nich ma na tyle dobrą kondycję finansową, że w zamian za udział w zyskach wezmą koszty budowy na siebie. Jeśli więc masz działkę, możesz rozpoczynać inwestycję.

Możemy też wspólnie z wykonawcą poprowadzić za Ciebie inwestycję jako Generalny Realizator Inwestycji (GRI).

Wszystko zależy od tego jakimi aktywami teraz dysponujesz oraz ile masz czasu (dobrze wiemy, że z tym bywa najciężej). Resztą zajmiemy się my!

Masz działkę? W takim razie możemy budować!

Wykonawcy z bogatym portfolio

Czas budowy? Nawet o 30% krótszy (w prefabrykacji)

Jak działamy?

ROZMOWA

Cały proces zaczniemy od rozmowy i analizy tego, czego dokładnie potrzebujesz. Wybierzemy technologię budowy oraz sposób jej finansowania, a następnie przejdziemy do rozmów z wykonawcami.

PLAN DZIAŁANIA

Na podstawie otrzymanych informacji, przygotujemy kilka propozycji wykonawców. Razem z Tobą przejdziemy przez rozmowy z nimi. Na koniec wybierzesz tę firmę, którą uważasz za najlepszą – my oczywiście na każdym etapie Ci doradzimy.

FORMALNOŚCI

Po wybraniu wykonawcy i modelu finansowania, pora na formalności. Im dokładniejsza umowa, tym mniej stresu w przyszłości. Dlatego też do tego etapu bierzemy najlepszych prawników.

NADZÓR I RAPORTY

Cały proces może trwać od paru dni, do kilku tygodni.

O każdej aktualizacji będziemy Cię na bieżąco informować. Do tego w każdej chwili możesz się z nami skontaktować.

DALSZA WSPÓŁPRACA

Poza tą jedną inwestycją, możemy planować już kolejne. Chętnie pomożemy Ci w szukaniu kolejnych działek oraz klientów na powstające inwestycje. Więcej informacji znajdziesz tu: Szukam działki oraz Szukam klientów.

Co dalej?

Na pewno w Twojej głowie pojawiło się teraz mnóstwo pytań. W końcu mówimy tu o dużych pieniądzach.

Dlatego też zawsze zachęcamy do konsultacji telefonicznej – kilka minut rozmowy wyjaśni więcej niż najpiękniejsza strona internetowa.

Zachęcamy Cię więc do zostawienia swoich danych w formularzu obok, a zadzwonimy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

14 + 6 =